Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Kałdowo – Oferty sprzedaży i najmu domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

115 000 zł80 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dla klienta gotówkowego dom (szereg) do remontu atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dworek Sztum

Sztum(Kałdowo + 15 km)

1 200 000 zł228 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:24 745 m²

Oferta sprzedaży znakomitej nieruchomości , o wielu walorach i o wielu możliwościach. Przeczytaj ofertę do końca! Przy dobrym pomyśle i rozwiązaniu, można tu zdziałać Cuda!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Kolnik(Kałdowo + 22 km)

1 049 000 zł125 m² 8 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Lokalizacja: kolnik. Wieś położona między Tczewem (12 minut) a Pszczółkami (3 minuty). To spokojna i kameralna okolica o niskiej intensywności zabudowy, ze zdecydowaną przewagą domów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jeleń

Jeleń(Kałdowo + 24 km)

520 000 zł287,54 m² 1 808,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferta sprzedaży domu - jeleń Na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom z podpiwniczeniem o powierzchni użytkowej 167 m oraz imponującej powierzchni całkowitej 287 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Sikorskiego

Malbork(Kałdowo + 4 km)

859 000 zł200 m² 4 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferta Na sprzedaż dom wolnostojący o charakterze mieszkalno-usługowym, położony w samym sercu Malborka przy ul. Sikorskiego. Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wesoła

Dąbrówka Tczewska(Kałdowo + 19 km)

1 350 000 zł165 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:102 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu salsa (z modyfikacjami), położony w Dąbrówce Tczewskiej. Budowa rozpoczęta w maju 2021, zakończenie we wrześniu 2023. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Pionierów

Staszica,Tczew(Kałdowo + 15 km)

1 650 000 zł174 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, gustownie wykończony dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 174 m2 w tym powierzchni użytkowej 129,09m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Różana

Kolnik(Kałdowo + 22 km)

575 000 zł72,96 m² 7 881,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Dom Z ogródkiem, a2, ogród 85m2 odbriory do 31 sierpnia 2026 lokalizacja Inwestycja położona w miejscowości Kolnik, ul. Różana, gmina Pszczółki jedyne 4 km od Skowarcza. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jaromierz

Jaromierz(Kałdowo + 14 km)

550 000 zł131 m² 4 198,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:414 m²

Dom jednorodzinny 131 m z ogrodem, minutę od jeziora Kucki - Jaromierz, gm. Gardeja Przestronny dom o powierzchni 131 m , położony na ogrodzonej działce 414 m w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kościeleczki

Kościeleczki(Kałdowo + 4 km)

785 000 zł157 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł745,60 m² 2 359,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:969 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Z dumą prezentujemy wyjątkową nieruchomość - zabytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie